Medlemstreff hos BestDrive (Dekkmann) i Trondheim og Tønsberg – vinteren 2023

Klubbens mest vellykkede treff opp gjennom årene, har vært dem vi har gjennomført i samarbeid med Dekkmann. Dekkmann, nå BestDrive, er en av klubbens aller første samarbeidspartnere, og partnerskapet er høyt verdsatt hos både medlemmer og BestDrive selv. På disse treffene viser BestDrive hvilken kunnskap og erfaring de sitter inne med.

Nå er det på tide å la flere av våre medlemmer ta del i denne kunnskapen. Etter stor suksess i Bergen og Oslo tidligere i høst, kjører vi nå medlemstreff i Trondheim og Tønsberg. Du skal vel melde deg på?

Dersom du ikke er medlem ennå, kan du likevel delta på treffet, og snakke med andre medlemmer samt oss i styret. Medlemstilbudene som gis den kvelden, kan du også få med deg, og størst rabatt får du dersom du melder deg inn i klubben før handelen gjøres.

Les videre og meld deg på!


La oss si det først som sist; BestDrive er mye mer enn bare dekk og felg. De har også en særdeles god innsikt i kjøreatferd, kjøremønster og ikke minst utviklingen av dekk og deres kjøreegenskaper og gripeevne.

Det er det også mange av medlemmene som har fått oppleve i praksis. BestDrive deltar nemlig jevnlig på våre vintertreff på Golsfjellet, der de lar medlemmene teste ut ulike dekk og ferdigheter på isen. Blant annet gjennom bremsetester, noe som gir deg egenerfaring på hva dekkvalg har å si for deg, dine medtrafikanter og bilens sikkerhet i trafikken.

Det vil bli holdt foredrag om dekkslitasje, og ikke minst hvilke prestanda kvalitetsdekk står for.

I tillegg vil, ved begge kommende treff, Aviloo holde foredrag om degradering av hovedbatteriet i en Tesla.


Førstkommende treff:
29. november i Trondheim (Sandmoen/Heimdal)
6. desember i Tønsberg (Gjermundsen Auto)

Tidsrommet for begge treffene er 18:00 til 21:00.

Representanter fra TOCN-styret vil være til stede for spørsmål og diskusjoner!


Tilbud på treffkveldene:

• Knalltilbud (opptil 30 % rabatt) på dekk, felg og utstyr – kun denne kvelden
• Gratis sjekk av bilen under treffet, dersom ønskelig
Gjermundsen Auto tilbyr medlemmer av TOCN gratis skanning av hjulstilling.
BestDrive Sandmoen tilbyr de 10 første medlemmer av TOCN som melder seg på en gratis skanning av elbilbatteriets helsetilstand.
Etter de første 10 påmeldingene, tilbyr de denne dagen TOCN sine medlemmer skanning av helsetilstand på elbilbatteriet for kostpris kr. 350,- (normal pris kr. 599,-). Informasjon vedr. din kostnad vil informeres om på treffet.
• Høyest rabatt på varer denne kvelden, gis til klubbens betalende medlemmer (les mer nedenfor).

Det blir lett servering til de fremmøtte.


Program

18:00 – Velkommen/presentasjon av BestDrive og samarbeidet med TOCN
18:20 – Verkstedtjenester og hva BestDrive kan tilby Tesla-eiere
18:40 – Kaffe/brus og noe å bite i (mingling)
19:00 – Foredrag: Holdbarhet og kvalitet på dekk (ved Torleiv Dalen Haukenes, Produktsjef BestDrive)
19:45 – Spørsmål og svar
20:00 – Foredrag: Degradering av hovedbatteriet i en Tesla (ved selskapet Aviloo)
20:45 – Spørsmål og svar
21:00 – Avslutning

– På slutten av arrangementet vil du få få servert et knalltilbud på varer fra BestDrives sortiment innen dekk og felgpakker (stort utvalg av aktuelle tilbudsfelger). Også vindusviskere vil selges med kraftig rabatt på treffene.
– I tillegg vil klubbens samarbeidspartner, T-pro, gi store rabatter på deres utvalg av sportsbremser for Tesla-modellene. Pakkepris med montering tilbys også.

Tilbudene gjelder kun for de som deltar, og kun den kvelden.
Alle får gode tilbud, men de største rabattene oppnår du som er betalende medlem av klubben.


Ved tilsvarende tidligere medlemstreff i Oslo, ble det på én kveld solgt varer for 250.000 kroner til de medlemmene som deltok på treffet.

Du kan lese mer om våre vellykkede arrangementer med BestDrive her:

Les mer om BestDrives medlemsfordeler her: https://www.tocn.no/medlemsfordeler-dekkmann.

Meld deg på ved hjelp av skjemaet nedenfor.


Ikke medlem ennå? Meld deg inn her:
https://www.tocn.no/konto/medlemskap


Adresser til treffene:

BestDrive Sandmoen, Trondheim
Kvenildsskogen 12, 7093 Tiller
Se kart

Gjermundsen Auto AS – BestDrive Tønsberg
Solkilen 3, 3118 Tønsberg
Se kart

 

Foto: Roger Kolbu (TOCN)

Share:

DISKUSJONER — Ingen svar ennå